UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 14513026
nr 1451 3026
Bordsur
1800-tal. Höjd: 4cm
Kondition: slitage, skador, lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 februari 2022
kl 20:41:58
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Bordsur
nr 1451 3026
Bordsur
1800-tal. Höjd: 4cm
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 28 februari 2022 |